Terminal płatniczy za darmo

Terminal płatniczy za darmo

  01 paź 2018

Już teraz możesz otrzymać do trzech terminali całkowicie za darmo i korzystać z nich bez żadnych opłat przez okrągły rok. Sprawdź szczegóły i przekonaj się dlaczego warto.

Terminal płatniczy za darmo

Już teraz możesz otrzymać do trzech terminali całkowicie za darmo i korzystać z nich bez żadnych opłat przez okrągły rok. Sprawdź szczegóły i przekonaj się dlaczego warto.

Już teraz w ramach akcji Polska Bezgotówkowa, której partnerami są Związek Banków Polskich, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, agenci rozliczeniowi oraz organizacje płatnicze Visa i Mastercard, możesz zainstalować w swoim lokalu terminal płatniczy i korzystać z niego przez 12 miesięcy całkowicie za darmo.

Ta niezwykła inicjatywa została zapoczątkowana przez Fundację Polska Bezgotówkowa i ma na celu umożliwienie małym i średnim przedsiębiorcom wprowadzenie terminali do swoich sklepów lub lokali usługowych i skorzystanie z licznych zalet, które oferują. Fundacja współpracuje przy tym z największymi agentami rozliczeniowymi, jak PayTel i daje ci nowe możliwości na prowadzenie i rozwijanie biznesu.

Cała Polska płaci kartą

Jeśli masz wątpliwości, czy w ogóle potrzebujesz terminala w lokalu, ostatnie badania łatwo mogą je rozwiać. Jak wynika z tych przeprowadzonych niedawno w ramach kampanii „Warto Bezgotówkowo” aż 70 procent Polaków płaci już wyłącznie kartą albo zbliżeniowo smartfonem. Co więcej, co czwarty Polak nie nosi przy sobie żadnej gotówki, bo dzięki temu nie musi martwić się tym, że ją zgubi albo stanie się ofiarą przestępstwa. Już co drugi posiadacz kart chce móc samodzielnie decydować o tym, w jaki sposób zapłaci. Dlatego brak możliwości zrobienia tego wirtualnie może mieć decydujący wpływ na to, czy dokona u ciebie zakupu, skorzysta z usługi i czy wróci ponownie do lokalu.

Jedną prostą decyzją możesz więc zyskać nowych klientów, a także nie stracić obecnych którzy uznają, że płacenie kartą w innym miejscu będzie dla nich dużo wygodniejsze.

Statystyki są nieubłagalne. Usługodawcy, którzy nie dają możliwości przeprowadzania transakcji bezgotówkowych tracą średnio już co czwartego klienta. Umożliwienie klientom płacenie kartą według danych organizacji płatniczych może za to zwiększyć obroty nawet o trzydzieści procent.

Na instalacji terminala zyskujesz jednak znacznie więcej:

 • Po pierwsze, klienci dużo łatwiej wydają wirtualne pieniądze, co oznacza po prostu, że robią większe zakupy.
 • Po drugie, unikniesz nieprzyjemnych sytuacji, takich jak brakująca gotówka w kasie przy przeliczaniu całodziennego utargu.
 • Oszczędzasz też czas: jak wyliczono transakcja zbliżeniowa kartą czy smartfonem trwa około 12 sekund, ta z podaniem pinu 27, a płatność gotówką aż trzydzieści cztery sekundy. Jeśli pomnożyć to przez ilość klientów w dobrze prosperującym sklepie, oszczędność w ciągu całego dnia wychodzi naprawdę duża.
 • Mając terminal nie musisz martwić się o to, że nie masz jak wydać reszty i tracić cennych minut na rozmienianie pieniędzy w zaprzyjaźnionym sklepie obok. Znowu –  oszczędzasz dzięki temu sporo czasu.
 • Umożliwiając klientom płatność kartą zmniejszasz też koszty związane z koniecznością transportu gotówki do banku.
 • Dzięki terminalowi możesz również znacznie poszerzyć zakres usług, na przykład o doładowanie telefonu, co jest w stanie zwiększyć twoje miesięczne obroty średnio o tysiąc złotych.

Teraz instalując terminal nie musisz już bać się prowizji i opłat związanych z jego posiadaniem. W ramach akcji „Polska Bezgotówkowa” korzystaj z niego zupełnie za darmo i płać zero złotych za jego instalację i wykonywane transakcje przez cały najbliższy rok.

Terminal za zero złotych

Czy każdy przedsiębiorca może otrzymać teraz darmowy terminal? Żeby tak się stało musisz spełniać następujące warunki:

 •  przez ostatnich dwanaście miesięcy nie miałeś w swoim punkcie handlowo-usługowym terminala w ramach umowy z dostawcą takich usług.
 • jesteś małym lub średnim przedsiębiorcą. Jeśli działasz w ramie franczyzy, nie możesz posiadać więcej niż pięć lokali żeby przystąpić do programu.
 • nie prowadzisz działaności jako operator automatów vendingowych i innych automatów samoobsługowych, takich jak na przykład biletomaty, parkomaty lub też bankomaty.
 • złożysz deklarację, że nie będziesz pobierał dodatkowych opłat od klientów za transakcje dokonywane kartami płatniczymi.
 • umieścisz w swoim lokalu handlowo – usługowym naklejki z logo akcji „ Polska Bezgotówkowa” oraz  z logo organizacji płatniczych.

Co otrzymujesz w ramach akcji:

 •  darmową instalację do trzech terminali, w tym jeden mPOS. Po roku ten ostatni w ramach niektórych umów możesz otrzymać za darmo.
 • bezpłatne korzystanie z terminali przez cały rok, do obrotu w wysokości 100 000 złotych w skali 12 miesięcy. Jak wyliczono przez większość niewielkich przedsiębiorstw taki próg dochodowy jest przekraczany bardzo rzadko.
 • pełne wsparcie techniczne związane z użytkowaniem terminala.

Jeśli spełniasz wszystkie warunki i chcesz wziąć udział w akacji, wystarczy, że skonsultujesz się z agentem rozliczeniowym, takim jak PayTel lub firmą z nim współpracującą, która zainstaluje u ciebie terminal i przeprowadzi pełne szkolenie oraz będzie dokonywać wszelkich prac serwisowcyh w trakcie trwania umowy. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.kasyserwis.pl.

Skorzystaj z nowych możliwości, jakie dają płatności kartą, na przykład wprowadzenie dodatkowych usług i nowych klientów. Zwłaszcza, że liczba osób korzystających z kart płatniczych lawinowo się zwiększa. Nawet, jak wyliczono na początku tego roku, do niedawna wierni tylko gotówce seniorzy coraz chętniej sięgają po karty płatnicze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *